side

Hubungi Kami

IT Corporate ialah platform Global yang utama untuk mencari sumber penyelidikan teknologi perniagaan.

Beribu pejabat di UK dengan beberapa pejabat di Munich, IT Corporate menyediakan kandungan yang berwibawa, bersifat mendidik dan bermaklumat kepada profesional teknologi dan perniagaan, bagi membantu mereka menilai, menganalisis dan mengkaji semula keperluan perniagaan mereka dalam matriks teknologi yang begitu pesat berkembang.

Direka bentuk sebagai pustaka kertas putih yang mudah diakses, kes-kes kajian dan laporan yang kami ada, amat penting kepada aktiviti yang dilaksanakan oleh para pembuat keputusan IT yang berpengaruh di serata tempat.

Menjadi hos kepada lebih 11,000 kertas putih daripada pelbagai vendor IT terkemuka, kami terus berkembang dan membangun dalam usaha memenuhi keperluan komuniti penyelidikan teknologi di seluruh dunia.

Headley Media Ltd

52 Grosvenor Gardens, London, SW1W 0AU

Tel: +44 (0)1932 564999

Headley Media Inc

205 Hudson Street, New York, NY 10013

Tel: 1-(646)-851-0896

Tel: 1-(646)-838-4632

Headley Media

Oskar-von-Miller-Ring 20, 80333 M√ľnchen, Germany

Tel: +49 (0)89 95737542

Headley Media Technology Division Ltd

Warwick House, 1 Claremont Lane, Esher, Surrey, KT10 9DP

Tel: +44 (0) 1932 564999

Headley Media Ltd

Headley Media Ltd, Sussex House, 12 Crane St, Chichester, PO19 1LJ

Tel: +44 (0)1932 564999

Tentang Kami

Untuk memastikan Kandungan anda Ditambah kepada Pustaka Dalam Talian Sumber Teknologi kami, sila Klik Di Sini...

Pasukan Pengurusan

Gerry Rhoades-Brown

Pengarah Urusan

gerry.rhoadesbrown@headleymedia.com

Freya Ward

Pengarah Jualan Global

freya.ward@headleymedia.com

Christian Hoelscher

VP Jualan DACH

christian.hoelscher@headleymedia.com

Daniel Greenaway

Pengarah Akaun

daniel.greenaway@headleymedia.com

Rachael Denman

Pengurus Akaun Kanan

rachael.denman@headleymedia.com

Matt Newman

Pengurus Akaun Kanan

matt.newman@headleymedia.com

Maddie Penfold

Pengurus Akaun Kanan

maddie.penfold@headleymedia.com

Laura Harwood

Pengurus Akaun

laura.harwood@headleymedia.com

Will Pownall

Pengurus Akaun

will.pownall@headleymedia.com